Logo

AHŞAP PALET VE KERESTE FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE

ŞENOCAK KERESTE A. Ş.

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

Firma Bilgileri

image
ŞENOCAK KERESTE A. Ş. www.senocakgrup.com

Misyonumuz; 1980 Yılında kurulan firmamız günümüzde Ahşap Ambalaj imalatı, Palet imalatı, İnşaatlık kereste imalatı, Kontrplak, Plywood, OSB Yonga Levha ve İzolasyon malzemeleri satışının yanı sıra İnşaat faaliyetleri ve Mühendislik alanında hizmet vermektedir. İşimizi en verimli şekilde yapmamızı sağlayan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Ana odağımız müşterilerimizdir. İlişkilerimizi güvenirlilik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kurarız. Sonuç odaklı çalışırız. En kaliteli ürünü müşterilerimize sunar, daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız. Vizyonumuz; -Süre gelen başarımızı daha hızlı bir ivmeyle arttırarak geleceğe taşımak istiyoruz. -Yeniliklere sürekli açık kalan,son teknolojiye ayak uyduran ve müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı belirleyen sektörün en öncü firması olmayı hedefliyoruz. -Kalite ve hizmet anlayışımızı en iyi seviyeye çıkartıp sektörümüzün rol model firması olmayı planlıyoruz. -Bu heyecanımızı arttırarak gelecek nesillere taşıyacağız.

Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri
1-100 Arası
06/01/2024

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ahşap palet ve Kereste imalatı yapan fabrikamızın üretim bölümünde çalışacak vasıflı , vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz.

Kent meydanından başlayan servisimiz kanalboyu , sırameşeler, yakın çevre yolu, acemler ,dikkaldırım , orhaneli yolu , misi ve çalı istikametine devam etmektedir.

Cumartesi günü yarım gün çalışılmaktadır. 08.00-13.00  (mola 10.15-10.30)

Çalışma saatlerimiz;           sabah : 08.00   akşam: 18.00

mola saatlerimiz ; (10.15-10.30)  (12.30-13.30)   (15.30-15.45)

Aday Kriterleri

En az 0 yıl tecrübeli adaylar
belirtilmedi
18-45
10
Belirtilmemiş

Pozisyon Bilgileri

Üretim Personeli
Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri
belirtilmedi
Tam Zamanlı
İşçi ve Mavi Yaka
1

Kullanıcı Profili Okunmamış Mesaj