Logo

Pres Tezgah Operatörü

Gürsoylar End.Ürün.San.ve Tic.A.Ş

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

Firma Bilgileri

Şirket Faaliyetleri; Mevcut faaliyetleri, yan sanayi olarak imalat ve nihai ürün imalat olarak iki gruba ayrılmaktadır. Isıtma, otomotiv ve beyaz eşya gibi sektörlerde ana sanayilere yan sanayi olarak çalışmakta, nihai ürün olarak da akışkan kontrol sistemleri ekipmanlarından solenoid valflerin üretimini yapmaktadır. Yan Sanayi Olarak İmalat Faaliyetleri; Firmamız pirinç, çelik ve alüminyum parça ve yarımamüllerin üretimi konusunda Türkiye ve yurtdışında ısıtma, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde ana sanayilere çalışmaktadır. ISO-9001:2015 belgesiyle kanıtlanmış kalite anlayışımız ve nitelikli iş gücümüzle, Kalıp tasarımı ve yapımı, Sıcak dövme, Talaşlı imalat, Yarımamül montaj ve testi. Yan sanayi olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Nihai Ürün İmalat Faaliyetleri; Şirketimiz yan sanayi olarak imalat faaliyetlerinin yanı sıra, oluşmuş tecrübesini ve imkânlarını akışkan kontrol sistem ekipmanları üretimine yansıtarak, GEVAX markasıyla solenoid valf üretimine başlamıştır. GEVAX solenoid valflerin Ürün tasarımı, Parça imalatı ve montajı, Performans ömür ve çalışma testleri, Mevcut ürün iyileştirme ve yeni ürün geliştirme. Çalışmaları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilip piyasaya sunulmaktadır. Piyasaya çıkmasından bu yana geçen kısa süre içerisinde, GEVAX solenoid valflere tüketicilerin gösterdiği ilgi, üretimde kalite ve uzmanlığa vermiş olduğumuz önemin ödülüdür. Küçük bir imalat atölyesinden, 4500 m2 kapalı alanlı fabrikasında, %80 oranında ihracata çalışan konusunda uzmanlaşmış bir şirkete uzanan yolda, başarımızı dinamik ve esnek yapımıza, profesyonelleşme ve kurumsal kimlik kazanma gerekliliğine duyduğumuz inanca borçluyuz.

Metal
101-250 Arası
11/06/2023

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Metal sektörüne hizmet veren, mevcut faaliyetleri yan sanayi ve nihai ürün imalatı olarak iki gruba ayrılan, çeşitli endüstriyel sektörlerde ana sanayilere yan sanayi olarak çalışan, nihai ürün olarak da akışkan kontrol sistemleri ekipmanlarından solenoid valflerin üretimini yapan firmamıza Pres bölümününde çalışacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

  • Tercihen meslek liselerin makine, metal vb. bölümlerinden mezun,

  • Daha önce üretim yapan firmalarda en az 3 yıl pres tecrübesi bulunan,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Tecrübeli,
  • Adaylar askerliğini yapmış yada muaf olmalıdır
  • Çalışma Saatleri: 08:00-18:00 tek vardiyadır.

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli adaylar
İlkokul, Ortaokul, Orta Öğretim, Lise
30-45
3

Pozisyon Bilgileri

Pres Makineleri Operatörü
Metal
Demir Dövme Presi Operatörü, Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü, Metal Pres Makinesi Operatörü, Pres Makineleri Operatörü, Pres operatörü
Üretim
Tam Zamanlı
İşçi ve Mavi Yaka
101

Kullanıcı Profili Okunmamış Mesaj